Dwie Lipy- domki w górach

O nas

Nazywamy się Magdalena i Tomasz Krawczyk. Ja jestem nauczycielką języka polskiego, a Tomek prowadzi własną działalność. Mamy dwie córki i psa rasy Beagle – Nikodema. Urodziliśmy się i mieszkamy w Ujsołach, niewielkiej, ale bardzo ładnej miejscowości w Beskidzie Żywieckim. Mieszkania, które Państwu oferujemy, znajdują się w sąsiedniej miejscowości – Złatnej. Od zawsze marzyliśmy o stworzeniu takiego miejsca – mieszkań do wynajęcia z dala od zgiełku, cywilizacji, za to w sąsiedztwie gór i przyrody, takich, do których sami chcielibyśmy przyjechać. Więc gdy tylko nadarzyła się okazja kupiliśmy i wyremontowaliśmy dom pochodzący z 1920 roku. Obok niego znajduje się drugi, mniejszy domek. Urządzając te wnętrza, staraliśmy się zawrzeć w nich to, czego sami oczekiwaliśmy, podróżując z dziećmi, najpierw całkiem małymi, później starszymi, nie zapominając o psie. Naszym celem było również zachowanie dawnej architektury góralskiego domu. Nazwaliśmy to miejsce „Dwie lipy”, ponieważ w rozległym ogrodzie znajduje się wiele starych drzew i krzewów, nad którymi górują właśnie wspomniane wcześniej lipy.

Nowe apartamenty

Z przyjemnością oddajemy więc Państwu trzy nowiutkie jak spod igły mieszkania. Dwa z nich znajdują się w wyremontowanym starym domu, jedno w osobnym domku.

Każde z mieszkań może pomieścić 6 osób i każde ma podobny układ. Na dole znajduje się pokój dzienny z dużym aneksem kuchennym oraz łazienka, na piętrze zaś dwie sypialnie. Wszystkie pomieszczenia są duże i przestronne, istnieje więc możliwość stworzenia dodatkowego miejsca noclegowego. Każde mieszkanie ma osobne wejście.